KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 8493504
nr 849 3504
Gouache
Osignerad, 1900-talets början, 24x22
Utrop:
700 kr
Såld:
500 kr
måndag 30 september 2013
kl 18:56:33
30/9 18:06:20
Gouache